Vlasy se kterými pracuji

PRACUJI S KVALITNÍMI VLASY

Na vlasy Evropské a Východoevropské je roční záruka proti případnímu zacuchání.

Dále máme Řecké, Brazilské  a Indické vlasy.

Používáme metody:

ULTRAZVUKOVÝ PŘÍSTROJ NA MIKROKERATIN, RING, TRUBIČKY, BELLARGO, NAŠÍVÁNÍ VLASŮ, HAIR TALK-PÁSKY INDICKÉ A Z PRAVÝCH EVROPSKÝCH A VÝCHODNÍCH VLASŮ...

EVROPSKÉ VLASY-PANENNSKÉ-NEZPRACOVANÉ (české, polské, ukrajinské)

Nejluxusnější vlasy na trhu, které jsou nejvhodnější na naše typy vlasů.

Používáme pouze přírodní, středoevropské vlasy nejvyšší kvality. Vlasy se chovají jako živé a dokonale splynou s vašimi. Necuchají se, dají se natáčet, žehlit, barvit. Dle přání objednáváme rovné, vlnité nebo kudrnaté. Typ a strukturu vždy vybíráme dle kvality a požadavků klientky.

Jsou v barvách rudých, sv.hnědých až tmavě hnědá. Světlejší blond, platina se musí připravit a odbarvit na zakázku. Mají dlouhou životnost!

Výběr je z rovných, vlnitých i kudrnatých vlasů.

Metoda Keratin, Ultrazvuk, Ring, Trubičky, Bellargo, Našívání vlasů, Hair talk z evropských vlasů.

VÝCHODOEVROPSKÉ-KAZAŠSKÉ-panenské-neupravené

Jemné a moc hezké vlasy. Jen v přírodních tmavších barvách hnědá až černá, světlejší odstíny se musí odbarvit. Přírodní nebarvené odstíny jsou podobné středním evropským. Jsou vytenčené v koncích a hrubší prameny jsou jen zřídka. Mají dlouhou životnost!

 Rovněž výběr z rovných, vlnitých a kudrnatých vlasů v přírodním stavu.

Metoda Keratin, Ultrazvuk, Ring, Trubičky,  Bellargo, Našívání vlasů, Hair talk z východoevropských vlasů.

ŘECKÉ A BRAZILSKÉ VLASY- nebarvené či jinak chemicky zpracované vlasy

ŘECKÉ jsou kvalitní vlasy na trhu. Vyznačují se nadprůměrně krásným leskem a extrémní jemnost. Pokud jsou vlnité, jedná se o měkké přírodní vlny, které vydrží anebo ultra rovné bez žehlení. Vydrží i několik let krásné.

BRAZILSKÉ vlasy jsou nejzajímavější na trhu vzhledem k mixům různých národností v Brazílii jsou v nabídce různé typy vln- prstýnky, ruličky, velké vlny, afro, volné vlny.Vlnité vlasy mají přirozenou, stálou a pevnou vlnu.Vyznačují se výrazným leskem, vlnitostí a jedinečností.

Metoda Keratin, Ultrazvuk, Ring, Trubičky, Bellargo, Našívání vlasů, Hair Talk z řeckých, brazilských vlasů.

SO.CAP

ITALSKÁ FIRMA,

která používá vlasy výhradně jen INDICKÉ. Vhodné pro hrubší vlasy, jsou svojí struktůrou silnější. Vyrábí se v továrně a jsou již upravené a ztenčené.

Neuvěřitelný výběr z 81odstínů barev  přírodních, melírované, rovné, vlnité, kudranté, dvoubarvené a fantazijní odstíny. Metoda jen Keratin.

HAIR TALK

HAIR TALK EXTENSIONS- INDICKÉ VLASY. Rychle, lehce, geniálně. Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze.

Hair Talk Extensions jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením.V systému prodlužování a zahuštění Hair Talk používáme skládaný 100%přírodní vlas nejvyšší kvality pocházející z INDIE.. Pro více odvážné nabízíme syntetické vlasy v různých mó;dních barvách.

Prodloužení nebo zhuštění - nejnovější skvělé trendy barev, které můžete získat za krátký čas."

Metoda jen pásky.

PERFECTRESS

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY- kvalitní vlasy, které jsou podobné evropským vlasům. Na výběr z mnoha barevných odstínů vlasů. Připravené na pásky v délkách 35cm, 45cm, 55cm. Vlásky jsou rovné, zvlněné, vlnité.

Metoda jen pásky. 

HAIRTRESS

EVROPSKÉ VLASY- jsou to vlasy nejvyšší kvality, velmi jemné. Výběr odstínu je omezený jen na přírodní. Barvené a odbarvené se musí připravit. Vlasy rovné, zvlněné, vlnité.

Metoda jen pásky.