Prodlužování a zahušťování řas

Dlouhé husté řasy a oslnivý pohled bez jediného zásahu řasenky, to je sen každé ženy. Provádíme profesionální prodloužení a zahuštění řas již několik let. Používáme špičkovou metodou EMPORIO Lashes® používanou v západních zemích.

Osvědčení je samozřejmostí. Na vaše přírodní řasy kosmetička pomocí vysoce kvalitního lepidla aplikuje cca 100 syntetických řas, jejichž délku, sílu i zatočení s vámi probere. Řasy EMPORIO Lashes® zaručují přirozený vzhled, protože na povrchu mají neviditelné póry, díky kterým se lepidlo krásně přichytí a řasa lépe přilne. Metoda je hypoalergenní a není se třeba obávat ani o vlastní řasy – zůstanou zcela nepoškozené. Rostou podle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Dokonalý vzhled vašich očí si zajistíte až na 4 týdny, poté se doručuje doplnění. Aplikace trvá přibližně 2–3 hodiny, aby se perfektně co nejvíce prodloužily řasa na řasu.Velmi kvalitní řasy vypadají velmi přirozeně a krásně za dostupné ceny pro veškerou klientelu.

S novými řasami se můžete bezstarostně oddávat sportu, tanci, plavání i dalším aktivitám a pořád budete krásně upravená a jakoby nalíčená – bez jediného pohybu řasenkou a bez rozmazaných očí v dešti nebo v bazénu. A překážkou nejsou ani kontaktní čočky, které si můžete nasadit okamžitě po prodlužování. 

Před aplikací:

  • řasy musí být dokonale odlíčené
  • 8 hodin před byste neměla používat make-up

Po aplikaci:

  • 48 hodin se vyhněte přímému kontaktu s vodou, nechoďte do sauny
  • Používejte šetrné bezolejové odličovače na bázi vody a vyhýbejte se odličovacím pomůckám z vaty
  • Nepoužívejte mechanické kleštičky na řasy
  • Řasenka není potřeba (pokud na ní trváte, použijte smývatelnou vodou, ne voděodolnou)