Metody připevnění

MIKROKERATIN ULTRAZVUKEM

Miniaturní spoje, které nezatěžují Vaše vlasy a minimalizují jejich poškození. Použitelné i na velmi jemné a prořídlé vlasy. Přesná a čistá aplikace je samozřejmostí! Předcházíme tak velmi častému vytrhávání vlasů při nešetrném nebo neodborném nasazení pramínků.

Pro prodloužení vlasů se používá vlasový keratin. Keratin je přírodní základní stavební proteiny součást vašeho vlasu, proto zaručuje dostatečnou kvalitu a jistotu v neporušení vašich vlasů. Prodloužené vlasy keratinem přirozeně dýchají a proto se neničí. Keratin má vždy barvu vlasů a není vidět. Prodloužené vlasy vydrží 3-4 měsíce a jsou znovu použitelné. Prodloužené vlasy vás v ničem neomezují, můžete je fénovatkulmovatnatáčetžehlit,barvit.

Pokožka hlavy je chráněna speciálním izolačním kolečkem, které se navléká před spojením na každý pramínek. Kleštěmi se rozehřeje keratin na slepce a nechá se dokonale prolnout mezi Vaše "živé" vlasy. Jakmile je keratin dokonale rozpuštěn a pronikne mezi všechny vlasy - upraví se celý slep do miniaturního válečku nebo placičky. Je to způsob, u kterého lze dosáhnout nejjemnějšího a nejnenápadnějšího spoje. Jelikož je keratin základní stavební materiál vlasu - je pro vlasy nejpřirozenějším materiálem, který původní vlas nijak nepoškozuje ani neomezuje.

Pramínek z keratinové metody se při sejmutí může úplně rozpadnout, nebo vznikají drobné ztráty vlasů. Před nasazením je třeba pramínky poopravit a vyměnit za nový keratinový spoj. Lze předpokládat, že ztráta vlasů bude minimální. Je to metoda vyžadující praxi, zručnost...

Výhody:

Keratin je pro vlasy nejpřirozenější pojivo, spoje jsou nejmenší a nejnenápadnější,nejrozšířenější metodu a využívá jí většina kadeřnictví.

Nevýhody:

Pramínky je nutno při servisu opravit nebo zformovat, z "živých" vlasů je nutno odstranit zbylý ulpělý keratin, spoje jsou nechráněné proti vodě a kosmetickým přípravkům.

EXTENDMAGIC

Technika je vhodná pro všechny typy vlasů, pro klienty po chemoterapii, pro alegiky i pro klientky, trpící lupenkou ve vlasech. Díky unikátnímu složení „keratinu“ je možné zahuštění i v předních a vrchních partiích hlavy. Spoje jsou po celou dobu prodloužení pružné a velmi odolné, netlačí při spánku. Tato technika vyžaduje zkušeného stylistu. Spoje pomocí ExtendMagic jsou téměř neviditelné.

Nevýhodou je, že se páska začíná brzo vymývat a je nutné cca za 2-3 měsíce posunutí.

TRUBIČKY

Na Váš "živý" pramínek se háčkem navlékne speciální cca 1,5cm dlouhá trubička, která má po zahřátí smršťovací vlastnost. Do této trubičky se navlékne pramínek slepený lepidly nebo keratinem, usadí se doprostřed a celá trubička se ohřeje speciálními tepelnými kleštěmi. Dojde k jejímu smrštění a tím k vcelku velmi pevnému spojení.

Je to rychlá a bezpečná metoda. Pokud jsou trubičky při nasazení a prohřívání mířeny ke krku, splývají brka po hlavě a jsou velmi přirozená.  Servis vlasů při posunování spojů se provádí opětovným ohřátím trubičky stejnými kleštěmi, vytažením pramínku a stažením trubičky. Vlasy se rozčesávají a upravují a je možno znovu provést nasazení k hlavě. Pramínky se většinou nijak nepoškozují a ztráty jsou minimální. 

Výhody:         

Velmi rychlé nasazení bez využití tmelových látek, elegantní vzhled, velice snadné sejmutí a znovunasazení. Cena trubiček nijak významně nezvyšuje cenu účesu. Nepoškozuje původní pramínky a spoje jsou výrazněji chráněny proti vodě a kosmetickým přípravkům. Nebrání žádným lékařským vyšetřením a k aplikaci trubiček není nutná delší praxe. 

Nevýhody:

Drobná pravděpodobnost sjetí spoje po "živých" vlasech-většinou při nesprávném zacházení a česání. Hmatem jsou trubičky znatelnější než keratinové spoje.

BELLARGO

Na "živých" vlasech se dělají u hlavy uzlíčky, které zdokonalí pevnost spoje u metody s PVC trubičkami a v podstatě znemožňují posunutí spoje na vlasech. Při servisu se uzlík rozvazuje až nečekaně lehce - většinou se sám ihned uvolní a pouze se speciální jehlou stáhne.

MICRORING

Metoda Micro Ring je velmi známá a stále hojně používaná. Jde o miniaturní kovové kroužky v mnoha barvách, které mívají protiskluzné vrstvy většinou ze silikonu. Pramínky vlasů se vkládají do kroužků navlečených na Vaše vlasy a poté se zamačkávají speciálními kleštěmi. Rozebírání probíhá pouhým stlačením kroužku v protisměru  - vyjmutí pramínku, rozčesání vlasů a nasazení s využitím nových kroužků. Je to velice rychlá a levná metoda.

Výhody:     

Rychlost, nízká cena za nasazení i servis, pramínky se poškozují minimálně.

Nevýhody:

Použití kovu, který může vyvolat alergie, menší komfort ve spánku.

HAIR TALK, PERFECTRESS, HAIRTRESS

Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Hair Talk je metoda, při které nepoužíváme škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem.

Hair Talk jsou velmi tenké cca 4cm široké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes mó;dní a avantgardní. Pásky se musí po 2-3 měsících stáhnout a znovu založit. Ale aplikace pramenů a jejich obnova je velmi rychlá.

Výhody:                  

Rychlost, nízká cena za nasazení i servis, pramínky se poškozují minimálně.

Prameny na hlavě nepramínkují. Velmi šetrné k vlastním vlasům.

Nevýhody:

Páska je širší a může být v jemných vlasech vidět.

NAŠÍVÁNÍ VLASŮ

Jde o metodu, kdy se použivají pásy vlasů  na prodloužení o šířce 10-30cm, které se všívají pomocí speciální techniky do partií vlasů zákaznice. Je to velmi šetrné k vlastním vlasům, rychlé a nehrozí sjetí jak je tomu u pramínků.

Výhody:

Velmi rychlé nasazení a šetrné k vlastním vláskům.

Nevýhody:

Pásky vlasů jsou viditelnější než jednotlivé pramínky.

TUPÉ

Stále více žen trpí z důvodu tenkých vlasů jejich nadměrným vypadáváním v přední části, na vrchu a na temeni hlavy.

Dva druhy náhrady z pravých lidských vlasů je ideální pro ženy trpícím tímto problémem. Nová revoluční technologie připevnění je velmi spolehlivá a naprosto přirozená v páscích, které jsou naprosto neviditelné.

Nabízíme v délkách cca 25cm a cca 40cm. Prosím podívejte se do FOTOGALERIE-TUPÉ.